Hakkımızda

Anasayfa

Hakkımızda

Irmak Garden, 17 dönümlük arazi üzerine kurulmuş şehrin merkezinden uzakta ırmak manzarası ve yemyeşil doğanın içinde huzurlu ve eğlenceli organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Düğünden kahvaltıya, kına gecesinden sünnet düğününe kadar tesisimizde etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Irmağın müthiş seyrini doğanın büyüsü ile harmanlayarak; hayalinizdeki organizasyonları uzman ve güler yüzlü çalışanlarımız ile unutulmaz anılara dönüştürüyoruz. Sürekli yenilik ve gelişim ilkesini kendimize misyon edinerek, sizlere her yıl yeni güzellikler sunuyoruz.

Davetli sayınıza göre 2 farklı salonumuzda 2500 kişiye kadar etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Organizasyonlarınızda davetlilerinize park sorunu yaşatmamak adına bölgenin en büyük otoparkına sahibiz. İstek ve düşünceleriniz doğrultusunda size özel hazırlanan organizasyon planlaması ile her bütçeye uygun organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

01. Cemre Salonu

Yaklaşık 4 dönümlük bir arazi üzerinde kurulmuş olup 2500 kişilik bir kapasiteye sahiptir.

02. İnci Salonu

Yaklaşık 2 dönümlük bir arazi üzerinde kurulmuş olup 850 kişilik bir kapasiteye sahiptir.

Ayrıca doğa ile içiçe köy kahvaltısı, alakart ve deniz mahsulleri servislerimiz de bulunmaktadır. Otel standartlarında 250-300 kişilik aqua parkı bulunan havuzumuz mevcuttur. İş toplantıları, tanıtım hizmetleri, iş yemekleri gibi organizasyonlar, doğanın misafirlerinize huzur veren sunumu ile çok daha keyifli ve verimli geçebilmektedir.

Mutluluk tablomuza siz de katılmak ister misiniz?

999

DÜĞÜN

750

NİŞAN TÖRENİ

450

KINA GECESİ

250

SÜNNET DÜĞÜNÜ